БІБЛІОТЕКА

бібліотека КВПУВТ водного транспортуІсторія бібліотеки є невід`ємно складовою частиною історії училища водного транспорту. Разом із закладом вона пройшла всі етапи свого розвитку. Становлення бібліотеки відбувалось завдяки професіоналізму, відповідальності, а головне – любові до своєї справи працівників бібліотеки багатьох поколінь. 

Бібліотека — представляє собою універсальну структуру, яка реалізує освітню, інформаційну, культурну і дозвіллєву функції. Навчальний процес неможливий без книжки: підручника, творів художньої літератури, наукових, довідкових та періодичних видань. Інформаційний простір пропонує читачеві надзвичайну кількість художньої, технічної, зокрема тематичної літератури, в тому числі і сучасної.

В реалізації освітніх завдань училища і функцій бібліотеки важливою є співпраця педагогів та бібліотекаря, її мета підпорядкована удосконаленню навчально – виховного процесу КВПУВТ.

Бібліотека це саме той підрозділів училища, який призначений для забезпечення безперервної освіти. Тому, одним із основних завдання бібліотеки – навчити учнів бібліотечній грамотності, щоб, учні закінчуючи наше училище, могли вільно орієнтуватися у морі книжок будь-якої бібліотеки, вміли знайти потрібну інформацію, були навчені до серйозної самостійної роботи з книгою.

Успішний інформаційний супровід навчального процесу училища культури забезпечує бібліотека – посередник між постійно зростаючим потоком інформації та її користувачами, яка в підсумку стає гарантом якості освіти.

Наші бібліотекарі переймають кращий досвід своїх колег з інших ПТНЗ, діляться своїм досвідом. Приймаємо участь в різноманітних конкурсах, виставках. Протягом навчального року бібліотека надає методичну допомогу викладачам, майстрам виробничого навчання у підготовці матеріалів для проведення предметних тижнів, декад, виховних годин, позаурочних виховних заходів.

Право користування бібліотекою мають студенти, викладачі, майстри виробничого навчання та інші працівники училища та слухачі курсової підготовки.

бібліотека КВПУВТ

Це наші завідувач бібліотекою Василець Наталія Григорівна біля щомісячного цікавого календаря та провідний бібліотекар Русецька Надія Володимирівна, виставка-композиція до річниці визволення України та Києва від німецько-фашистських загарбників.

бібліотека училища КВПУВТ

Зав. бібліотеки КВПУВТ