КУРСИ МАТРОСІВ

Курси матросів. Київське вище професійне училище водного транспорту (КВПУВТ) запрошує на навчання на курси матросів, та після закінчення зможете отримати кваліфікацію матроса І та/або ІІ класу в Києві. Ми працюємо виключно в правовому полі законодавства України, так як є державним навчальним закладом. Ми маємо всі відповідні дозволи та ліцензії, готуємо у відповідності до державних стандартів та міжнародного законодавства (Міжнародної конвенції про підготовку, дипломування моряків і несення вахти – ПДМНВ-78/95).

Курси матроса

Курси мотросів в Києві являють собою унікальноу програму для всіх бажаючих отримати професійні знання і вміння, отримати кваліфікацію матроса ІІ класу. За наявності плав. стажу та бажання особи, які мають диплом матроса ІІ класу можуть пройти навчання з метою отримання робочого диплому матроса І класу.

 

Заняття починаються по мірі комплектації груп. | Форма навчання — вечірня. | Вартість навчання приблизно складає у 2017 році 5000,00 грн.

Термін навчання — 8 місяців (25 тижнів) – з них 8 тижнів практики

 

ПОПЕРЕДНІЙ ЕЛЕКТРОННИЙ ЗАПИС НА НАВЧАННЯ ТУТ

Курси матросів Київ

НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ КУРСУ:

моторист І та ІІ класу

матрос І та ІІ класу

кухар судновий

бармен, офіціант судновий

 

МАТРОС 2-ГО КЛАСУ

Завдання та обов'язки матроса 2-й класу. Бере участь у несенні ходової вахти на містку й несе стоянкову вахту біля трапу згідно із судновим розкладом. Прибирає палуби та суднові приміщення. Бере участь у суднових роботах, роботах із технічного обслуговування корпусної частини, у підготовці вантажних приміщень, вантажних засобів та інвентарю до навантаження, вивантаження та прибирання їх по-похідному, у відкриванні й закриванні люків трюмів. Бере участь у швартовних роботах згідно із судновим розкладом. Виконує роботи, які пов'язано з вантажними операціями: перед їх проведенням стежить за тим, щоб люкові кришки було надійно закріплено, горловини цистерн задраєно, трубопроводи й трюмні трапи справні, лляла, стічні колодязі, приймальні сітки були чисті, лляльні кришки щільно зачинено; під час вантажних операцій стежить за розміщенням вантажу (за вказівкою другого помічника капітана), контролює сепарування вантажу й у разі необхідності здійснює облік вантажу; стежить за збереженістю вантажу в трюмі й не допускає до навантаження вантажні місця, які мають несправну тару або неясне маркування, що не відповідає документації; забезпечує порядок і чистоту в трюмі; негайно доповідає про порушення або ушкодження, які було знайдено, про припинення вантажних операцій.

Повинен знати: основи будови судна і його корпусу, призначення й розташування суднових відсіків, приміщень і систем; будову вантажних і швартовних механізмів та правила роботи на них; принцип будови і правила користування механізованими люковими закриттями; терміни, визначення команд, які застосовуються на судні; правила користування відповідним внутрішнім зв'язком та системами аварійно-попереджувальної сигналізації; процедури несення безпечної вахти; розташування на судні аварійно-рятувального, протипожежного обладнання, майна, інвентарю та його використання за призначенням; дії під час аварій та сигналів тривоги; правила приймання й передавання повідомлень за допомогою світлових та прапорових сигналів, у тому числі сигналів про лиха; правила користування судновими рятувальними засобами й рятувальними шлюпками з ручним механічним приводом; принцип будови й правила користування засобами малої механізації під час виконання такелажних, парусних, малярних та інших суднових робіт, англійську мову (морську специфіку) в обсязі, необхідному для розуміння команд.

Кваліфікаційні вимоги до матроса 2-го класу. Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Первинна професійна підготовка. Стаж роботи на суднах у складі палубної команди не менше 2 місяців. Стаж роботи на судні повинен бути пов'язаним із функціями несення ходової навігаційної вахти під керівництвом капітана, вахтового помічника капітана або особи рядового складу вищої кваліфікації. Екзаменаційні випробування за вимогами щодо компетентності згідно з Кодексом про підготовку й дипломування моряків та несення вахти (ПДМНВ) на право одержання свідоцтва про кваліфікацію та інших документів. Курсы матросов в Киеве

Курси матросів

МАТРОС 1-ГО КЛАСУ

Завдання та обов'язки матроса 1-го класу (able seaman). Несе ходову навігаційну вахту на містку й стоянкову вахту біля трапу згідно із судновим розкладом (матрос із кваліфікацією "able seaman" несе ходову навігаційну вахту у вузькостях, районах інтенсивного руху, складних метеорологічних умовах). Керує стерном та виконує команди, що подаються на стерно, включаючи команди англійською мовою. Проводить належні візуальні та слухові спостереження. Бере участь у суднових роботах, роботах з технічного обслуговування корпусної частини (включаючи роботи на висоті й за бортом), підготовці вантажних пристроїв і приміщень до вантажних операцій. Відкриває й закриває вантажні трюми, які обладнано механізованими люковими закриттями. Облаштовує вантажний пристрій і здійснює огляд такелажу. Бере участь у швартовних роботах згідно із судновим розкладом, керує палубними механізмами. Вимірює рівень води в цистернах, льлялах, танках, вміє маніпулювати основними приводами клінкетів на палубах. Керує спусканням та підняттям рятувальних та робочих шлюпок, рятувальними шлюпками на веслах, під парусами, із мотором, ручним механічним приводом. Обслуговує ходові, рейдові та сигнальні вогні судна. Веде переговори за допомогою світлових та прапорових сигналів. Стежить за справним станом протипожежних, аварійних і рятувальних засобів. Виконує розбиття лотліній та вимірює глибину ручним лотом. Виконує такелажні, парусні, малярні та інші суднові роботи з використанням засобів малої механізації. Забезпечує чистоту й порядок в штурманській та рульовій рубках, належне утримання й зберігання сигнальних прапорів і знаків, ручних лотів і ручного туманного горну.

Повинен знати: принцип дії та правила використання основних типів магнітного та гірокомпасів; правила керування стерном судна в різноманітних умовах, перехід з автоматичного керування стерном на ручне й навпаки; процедури несення безпечної вахти; правила подавання та приймання сигналів, розташування місць збереження аварійно-рятувального майна, засобів пожежогасіння, сигнальних ракет та їх використання; правила експлуатації шлюпок і плотів, трапів і сходень, люкових закриттів, вантажних і якірно-швартовних пристроїв; види, призначення й правила експлуатації обладнання, яке використовується для виконання суднових робіт; найменування, призначення, терміни випробувань і правила експлуатації простого й складного такелажного, слюсарського й малярного (ручного й механізованого) інструменту, пристроїв та оснастки; граничнодопустимі концентрації шкідливих речовин, які виділяють основні види вантажів, палива, гази; способи визначення вантажності та допустиме навантаження такелажних пристроїв; будову й призначення рухомого, стоячого такелажу суден і оснастку суднових вантажопідйомних пристроїв; способи запобігання деформації вантажу; підготовку тросів до прийому негабаритних вантажів; правила складання вантажів і встановлення підкладок під вантаж та стропи; способи в'язання морських вузлів, плетіння матів і доріжок, виготовлення й встановлення кранців, штормтрапів, пластирів; способи ручного й механізованого обчищення поверхонь і нанесення лакофарбових матеріалів; систему сигналів під час роботи в приміщеннях і танках, що погано вентилюються; розташування баластних танків і танків прісної води, їх мірильних повітряних труб і мірильних труб вантажних приміщень; основні дії щодо захисту природного навколишнього середовища; англійську мову (морську специфіку) в обсязі, необхідному для розуміння команд.

Кваліфікаційні вимоги до матроса 1-го класу. Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи на суднах за професією матроса 2 класу не менше 9 місяців (для матроса з кваліфікацією "able seaman" протягом останніх 3 років). Екзаменаційні випробування за вимогами щодо компетентності згідно з Кодексом про підготовку й дипломування моряків та несення вахти (ПДМНВ) на право одержання свідоцтва про кваліфікацію та інших документів. Курси матросів Київ.

Документи, необхідні для вступу на курси матросів:

  • Копія паспорта громадянського (1,2 стор.; прописка)
  • Копія ІНН (ідентифікаційний код)
  • Копія закордонного паспорта або англійський варіант прізвища та ім’я на копії сертифікату
  • Копія документа про освіту ( атестат ) + додаток з оцінками
  • Копія приписного посвідчення (або військового квитка)
  • Медичний огляд – форма О-86у або копія медичної книжки
  • 2 фото (3х4) (матове, кольорове)

 

 

курси моряків КВПУВТНаша адреса: м.Київ-70, вул. Братська 12

Контактні телефони: (044) 425-54-27, (044) 425-55-22

Електронна пошта: info@kvpuvt.co.ua

Сайт: kvpuvt.co.ua

 

 

 

ЯКЩО РОМАНТИКА МОРІВ МАНИТЬ ВАС! І ВИ МРІЄТЕ РОЗПОЧАТИ СВОЮ МОРСЬКУ КАР'ЄРУ, ТОДІ ПРИХОДЬТЕ ДО НАС І ВИ НЕ ПОШКОДУЄТУ!