КУРСИ МОТОРИСТІВ

Київське вище професійне училище водного транспорту запрошує на навчання на курси мотористів з наступним присвоєнням кваліфікації: моторист І та ІІ класу в Києві. Ми працюємо виключно в правовому полі законодавства України, так як є державним навчальним закладом. Ми маємо всі відповідні дозволи та ліцензії, готуємо у відповідності до державних стандартів та міжнародного законодавства (Міжнародної конвенції про підготовку, дипломування моряків і несення вахти – ПДМНВ-78/95).

Курси мотористів

Курси мотористів в Києві являють собою унікальноу програму для всіх бажаючих отримати професійні знання і вміння, отримати кваліфікацію маторист ІІ класу. За наявності плав. стажу (12 міс.) та бажання особи, які мають диплом маториста ІІ класу можуть пройти навчання з метою отримання робочого диплому маториста І класу.

 

Заняття починаються по мірі комплектації груп. | Форма навчання — вечірня. | Вартість навчання приблизно складає у 2017 році 6000,00 грн.

Термін навчання — 7 місяців (18 тижнів) – з них 8 тижнів практики

 

ПОПЕРЕДНІЙ ЕЛЕКТРОННИЙ ЗАПИС НА НАВЧАННЯ ТУТ

Курси мотористів суднових київ

НАВЧАЛЬНІ ДИСЦИПЛІНИ КУРСУ:

моторист І та ІІ класу

матрос І та ІІ класу

кухар судновий

бармен, офіціант судновий

 

Завдання та обов'язки моториста (машиніста) 2-го класу. Бере участь в несенні вахти в машинному відділенні згідно із судновим розкладом. Обслуговує головну енергетичну установку та допоміжні механізми, допоміжні котли й технічні засоби, які забезпечують їх роботу. Бере участь у технічному обслуговуванні та ремонті суднових технічних засобів. Здійснює технічне обслуговування механізмів, які закріплено за ним судновим розкладом. Забезпечує безперервну роботу механізмів на заданих режимах і вживає заходів щодо усунення недоліків у їх роботі. Підтримує в машинному відділенні чистоту й порядок. Вживає заходів у разі загрози аварії, надходження забортної води, пожежі або іншої небезпеки для життя людей у машинному відділенні. Проводить підготовку систем пожежогасіння до дії.

Повинен знати: основи будови судна; призначення, будову й особливості роботи головних енергетичних установок і допоміжних механізмів; призначення, будову й дію різноманітних передач потужності від головних двигунів на гребні вали, контрольно-вимірювальних приладів суднових енергетичних установок; призначення й будову валопроводів і суднових рушіїв; основи фізичних процесів, що відбуваються в суднових двигунах внутрішнього згоряння; термінологію, яку застосовують у машинному відділенні; дії під час аварій та шляхи евакуації із машинних відділень; англійську мову (морську специфіку) в обсязі, необхідному для розуміння команд; основи електротехніки та електроустаткування суден; призначення суднової сигналізації, яка зв'язує машинне відділення з містком судна; розташування на судні аварійно-рятувального, протипожежного обладнання, майна, інвентарю та його використання за призначенням; інструкції з експлуатації, правила технічного обслуговування й ремонту суднових технічних засобів.

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Первинна професійна підготовка. Стаж роботи на суднах у складі машинної команди – не менше 2 місяців. Стаж роботи на судні повинен бути пов'язаним із функціями несення ходової машинної вахти під керівництвом кваліфікованого механіка (суднового) або особи рядового складу вищої кваліфікації. Екзаменаційні випробування за вимогами щодо компетентності згідно з Кодексом про підготовку й дипломування моряків та несення вахти (ПДМНВ) на право одержання свідоцтва про кваліфікацію та інших документів. Курсы судовых мотористов

Курси мотористів суднових

Завдання та обов'язки моториста (машиніста) 1-го клас. Несе вахту в машинному відділенні згідно з судновим розкладом. Обслуговує головну енергетичну установку та допоміжні механізми, допоміжні котли й технічні засоби, які забезпечують їх роботу, керує ними. Обслуговує суднові системи та керує клапанами суднових систем. Обслуговує електроустаткування машинних приміщень. Бере участь у технічному обслуговуванні й ремонті суднових технічних засобів. Виконує слюсарно-монтажні роботи з ремонту суднових двигунів внутрішнього згоряння, допоміжних механізмів і котлів, суднових пристроїв і систем.

Повинен знати: будову суднових двигунів внутрішнього згоряння й правила їх експлуатації; основні несправності суднових двигунів внутрішнього згоряння, допоміжних механізмів і котлів, суднових пристроїв і систем, способи їх виявлення та усунення; процедури несення вахти в машинному відділенні; призначення та розташування трубопроводів, вентилів і клапанів суднових систем; основи електроустаткування суден і суднової автоматики; призначення й будову приладів автоматики суднових двигунів внутрішнього згоряння й допоміжних котлів; слюсарну справу й технологічну послідовність під час ремонту суднових двигунів внутрішнього згоряння, допоміжних механізмів і котлів, суднових пристроїв, суднових систем та їх арматури; основи такелажних і малярних робіт; основні дії щодо захисту природного навколишнього середовища; англійську мову (морську специфіку).

Кваліфікаційні вимоги. Повна або базова загальна середня освіта. Професійно-технічна освіта. Підвищення кваліфікації. Стаж роботи на суднах за професією моториста (машиніста) 2 класу не менше 6 місяців. Екзаменаційні випробування за вимогами щодо компетентності згідно з Кодексом про підготовку й дипломування моряків та несення вахти (ПДМНВ) на право одержання свідоцтва про кваліфікацію та інших документів. Курси мотористів Київ.

 

 

 

Документи, необхідні для вступу на курси:

  • Копія паспорта громадянського (1,2 стор.; прописка)
  • Копія ІНН (ідентифікаційний код)
  • Копія закордонного паспорта або англійський варіант прізвища та ім’я на копії сертифікату
  • Копія документа про освіту (атестат) + додаток з оцінками
  • Копія приписного посвідчення (або військового квитка)
  • Медичний огляд – форма О-86у або копія медичної книжки
  • 2 фото (3х4) (матове, кольорове)

 

 

курси моряків КВПУВТНаша адреса: м.Київ-70, вул. Братська 12

Контактні телефони: (044) 425-54-27, (044) 425-55-22

Електронна пошта: info@kvpuvt.co.ua

Сайт: kvpuvt.co.ua

 

 

 

ЯКЩО РОМАНТИКА МОРІВ МАНИТЬ ВАС! І ВИ МРІЄТЕ РОЗПОЧАТИ СВОЮ МОРСЬКУ КАР'ЄРУ, ТОДІ ПРИХОДЬТЕ ДО НАС І ВИ НЕ ПОШКОДУЄТУ!