Переможець пекельної кухні – наш випускник Олександр Непоп

Олександр Непоп - наш випускникЧи Ви знаєте цього юнака? Хто ж це такий? Це наш випускник — Олександр Непоп він переміг у проекті "Пекельна кухня". Його трудовий стаж кухаря розпочався ще у Київському вищому професійному училищі водного транспорту у квітні 2005 року він працював кухарем, старшим кухарем, су-шефом, шеф-кухарем в ресторанах міста Києва.

Олександр Непоп — це фіналіст популярного кулінарного шоу «Пекельна кухня» став шеф-кухарем нового ресторану «Ваше Благородіє» на набережній міста Вишгород. Наймолодший з успішних шеф-кухарів України пройшов серйозну кулінарну школу: до своїх 20-ти років він встиг попрацювати в багатьох хороших ресторанах і стати справжнім докою кулінарної алхімії. Основною сферою своїх гастрономічних інтересів шеф-кухар вважає традиційну італійську, домашню французьку і здорову середземноморську кухні.

Своєю майстерністю, оригінальними кулінарними рішеннями і тонким чуттям Олександр Непоп відразу привернув увагу ведучого шоу – відомого ресторатора Арама Мнацаканова. Після закінчення проекту, за особистим запрошенням «Пекельний кухаря» Олександр став шефом статусного ресторану «Сад».

Для ресторану «Ваше Благородіє» Олександр Непоп розробив основне меню, яке є авторським переосмисленням традиційної рецептури страв європейської кухні. Дотримуючись своєї філософії, Олександр використовує для приготування тільки місцеві сезонні продукти, які поставляються на кухню фермерськими господарствами. Шеф-кухар не тільки майстерно володіє традиційними кулінарними прийомами, але і розбавляє класичні рецепти креативним підходом до приготування і подачі страв.