Військово-патріотичний конкурс “Честь і звитяга”

Військово-патріотичний конкурс "Честь і звитяга"07 грудня 2017 року учні Київського вищого професійного училища водного транспорту 1 — 3 курсів прийняли участь у 2 етапі військово-патріотичного конкурсу "Честь і звитяга". 

Загалом міський військово-патріотичний конкурс "Честь і звитяга" був заснований до Дня Збройних Сил України та проводився серед юнаків та дівчат, що навчаються в професійно-технічних навчальних закладах м. Києва. Організаторами конкурсу стали управління професійної освіти Департаменту освіти і науки, молоді та спорту виконавчого органу Київської міської ради (Київської міської державної адміністрації), Київський міський військовий комісаріат та Київська міська організація Товариства сприяння обороні України.

Основне завдання, яке поставили перед собою організатори — це підняття престижу та популяризація військової служби у Збройних Силах України серед учнів ПТНЗ, виховання у них національної гідності, почуття патріотизму, вірності військовим традиціям Українського народу, морально-психологічної та фізичної готовності до захисту Вітчизни.

Перший етап конкурсу відбувся 30 листопада 2017 року в Київському професійному ліцеї будівництва та комунального господарства, пройшов на високому ентузіазмі і бажанні перемогти. Хоча бажання усіх учасників до перемоги, все ж таки видно, що на перший план вийшла непроста робота викладачів предмету «Захист Вітчизни» та фізичної культури навчальних закладів.

Честь і звитяга 1 етап 2017

Честь та звитяга 1 етап 2017

Честь та звитяга 1 етап

В першому етапі було виставлено дві номінації: «Наказ зі штабу», де передбачалося знання предмету «Захист Вітчизни» та «До захисту вкраїнської землі готові» — змагання з вогневої підготовки: стрільби з пневматичної гвинтівки, розбирання та збирання автомату АК-74 та спорядження магазину набоями завершилися, визначивши лідерів та аутсайдерів.

В другому етапі конкурсу, який відбувася 7 грудня 2017 року в Будинку Товариства сприяння обороні України учні прийняли боротьбу ще в двох номінаціях: «Патріотичний гурт» та «Розповім про героя АТО» що вже остаточно визначать переможця та призерів на яких чекають нагороди та призи від організаторів Конкурсу!